2. EL BİLGİSAYAR ALIM & SATIMI ve TAMİRİ

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Samsun Çağdaş Bİlişim olarak konusunda uzman çalışanlarıyla 2010 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen firmamız yükselen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz iş yerinizde de alabilirsiniz. Bilgisayar servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindeyiz. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinizde cihazınıza müdahale ederiz. Uzak yardım hizmetimiz siz değerli müşterilerimize bilgisayarlarınızın sorunlarını işiniz aksamadan çalışmalarınıza çok kısa bir zamanda tekrar devam etmeniz zaman kaybınızı önlemek açısında ideal bir yöntem olduğunu düşünüyoruz.

 

Bilişim sistemleri sürekli değişim ve yenilenmeye açık bir sistemdir. piyasaya yeni sürülen cihazlar her geçen gün ihtiyatlara daha hızlı pratik çözümler sunmaktadır. Sizler de yaptığınız işlerle ilgili bilgisayar seçiminizi hangi cihazdan yana kullanacağınızı uzman iş arkadaşlarımızdan destek alarak alabilrisiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin