2. EL BİLGİSAYAR ALIM & SATIMI ve TAMİRİ

Hizmetlerimiz

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Bazı zamanlarda da bilgisayarlarımızda ki verileri yedeklememiş oluruz. İhmal ederiz ve bugün yarın derken bilgisayarımız çöker. İşte o anda tüm veriler bir anda yok olur giderler. Böyle durumlarda da yine çözüm bizlerde. Çöken bilgisayardan veri kurtarma işlemi ile büyük oranda kaybettiğiniz verileri geri kazanabilmenizi sağlayabiliyor; böylece emeklerinizin boşa gitmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Disk kurtarma ve hdd kurtarma sayesinde bilgisayarınızda yer alan tüm datalara ulaşabiliyor; ileri teknoloji ile yürütülen laboratuvarlarımızda gerçekleşen işlemler ile sorununuzu çözebiliyoruz. Harddisk kurtarma merkezi olarak laptop harddisk veri kurtarma işlemlerinizi de sonuçlandırabiliyoruz. Bilgisayar, laptop ve usb flash bellekleriniz ile gelin sizin tüm verilerinizi kurtarmak için gereken işlemleri sırasıyla gerçekleştirelim.

 
Disklerin kullanılan cihaz ve işletim sistemi tarafından erişilmesinin mümkün olmadığı diskler bu gruptadır.  Bu tür veri kayıpları kendiliğinden de oluşabileceği gibi, düşme, darbe alma, elektriksel dalgalanmalar, aşırı ısınma,  bad sectorler, sabotaj, doğal afetler vb. durumlarda görülebilmektedir.
 
Bu tür vakalarda vakit kaybedilmeden cihazın enerjisi kesilmeli ve dataları riske atacak bilinçsiz müdahalelerden kaçınılmalıdır. Disk veri kurtarma amacı ile birçok kişi deneme yanılma yöntemiyle yanlış adımlar atmaktadır. Böyle bir hata yapılmamalıdır çünkü; sürücüden gelen veri kaybı artabilir ve geri dönüşü olmayabilir. Arızalı harddiskten veri kurtarma desteği için laboratuvarımıza başvurunuz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin